Dołącz do nas podczas IFS Unleashed w Orlando!

Rejestracja

Uwolnij transformacyjną moc przemysłowej sztucznej inteligencji


Dołącz do nas podczas IFS Unleashed i przygotuj się na innowacje oparte na sztucznej inteligencji. Przekonaj się, jak nasze doświadczenie w zakresie sztucznej inteligencji, technologia i ukierunkowanie na branżę mogą mieć natychmiastowy i długoterminowy wpływ na wyniki Twojej firmy. Zainspiruj się i określ plan przekształcenia swojej firmy.

Co nas wyróżnia? 


Oprogramowanie chmurowe oparte na sztucznej inteligencji to rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżniać się na rynku 

Pojedyncza, komponowalna platforma

Wybierz możliwości, których potrzebujesz dzisiaj i dodawaj nowe funkcje w miarę rozwoju firmy. Korzystaj ze środowiska pojedynczego użytkownika opartego na sztucznej inteligencji, połączonych danych, analiz i automatyzacji.

Potężna wiedza i możliwości branżowe

Poznaj nowe, innowacyjne technologie w rzeczywistych kontekstach branżowych. Wykorzystaj wyspecjalizowane w branży procesy, możliwości i pulpity nawigacyjne, aby osiągnąć optymalną wydajność.

Wbudowane innowacje obsługiwane przez sztuczną inteligencję

Wykorzystaj transformacyjne technologie IFS.ai wbudowane w nasze rozwiązania. Wyeliminuj złożoność i wprowadzaj praktyczne innowacje szybko i skutecznie.

Zawsze aktualne, zawsze na czasie

Korzystaj z szybkiego dostępu do ciągłych innowacji w swoim oprogramowaniu. Wdrażaj aktualizacje według harmonogramu pod swoją kontrolą, aby utrzymać status evergreen swojej organizacji.

Interaktywne doświadczenie użytkownika

Wykorzystaj wartość sztucznej inteligencji oraz zwiększ produktywność i zdolność podejmowania decyzji przez każdego użytkownika w całej organizacji dzięki interakcjom dostosowanym do ról użytkowników, aby pomóc im pracować wydajniej.

ifs_unleashed_17_03_670x413

IFS EAM na pierwszym miejscu w raporcie firmy Gartner pod względem udziału w rynku i wzrostu rok do roku

Trzeci rok z rzędu firma IFS zajęła pierwsze miejsce w rankingu Gartner® Market Share: All Software Markets, Worldwide, 2023 w segmencie zarządzania aktywami przedsiębiorstwa (EAM) pod względem przychodów.

Dowiedz się więcej o IFS.ai w naszej najnowszej wersji Cloud Release

Dzięki naszej najnowszej wersji przekonasz się, jak możemy pomóc Ci wykorzystać potencjał ludzki i zasobów, zwiększyć rentowność i sprawić, że zrównoważony rozwój stanie się przewagą konkurencyjną.

IFS to wybór klientów Gartner Peer Insights 2022 w zakresie oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa
 

China Airlines i IFS: mocne 10 lat


Dzięki sprawdzonemu planowi wdrożenia i wsparciu IFS linie China Airlines osiągają, a nawet przekraczają swoje cele w zakresie wydajności biznesowej, dzięki czemu zachowują elastyczność i czołową pozycję na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku.Zapewniaj wspaniały Moment of Service

 Bezpłatna licencja IFS assyst na rok

MindFuel Magazine już dostępny!

Najnowsze wydanie naszego magazynu firmowego, MindFuel Magazine, jest już gotowe do pobrania! Możesz przeczytać o nowych możliwościach IFS Cloud, naszym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój, najnowszych sukcesach klientów i dowiedzieć się, czego możesz się spodziewać na IFS Unleashed.

back to top back to top Wróć do góry